dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

699 711 zł48,49 m² 14 430,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

594 654 zł58,90 m² 10 095,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w najbardziej pożądanej dzielnicy Poznania! Tylko teraz Super Cena! Stara cena - 672 696zł Nowa cena - 594 654zł Termin oddania - czerwiec Inwestycja mieści.

Szczegóły ogłoszenia

492 450 zł46,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,20 m² 10 281,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeśli szukacie mieszkania w centrum, ale zależy Wam też na ciszy, świetle i możliwości urządzenia przestrzeni po swojemu - ta oferta może być bardzo dobrym punktem wyjścia. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł46 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2 niezależne pokoje w sercu Poznania, ul. Ratajczaka 15 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w samym centrum Poznania przy ul. Ratajczaka 15. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

561 024 zł43,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt: tel   Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pok mieszkanie w Kiekrzu Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Poznania? To mieszkanie w Kiekrzu przy ul. Bosmańskiej o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

390 579 zł26,57 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m można stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 510 zł38,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34 m , po generalnym remoncie, położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Świetna lokalizacja - blisko tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 953 zł41,01 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

798 330 zł44,85 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania , które się podobają. I są takie, które się po prostu opłacają. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,85 m w nowoczesnej inwestycji w sercu Wildy. C.51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 404 zł53,97 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać blisko lasu ? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 099 zł43,44 m² 11 742,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43 m , 3 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko pod domem. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

389 961 zł39,39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,39 m2 przy ulicy Umińskiego na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teraz niższa stawka czynszowa - skorzystaj już dziś! Atrakcyjne mieszkanie w dogodnej lokalizacji - szybki dojazd do Centrum - do pętli tramwajowo-autobusowej górczyn tylko 3 min pieszo!.

Szczegóły ogłoszenia

610 304 zł60,96 m² 10 011,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,80 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje wraz z piwnicą, mieszkanie na sprzedaż, piątkowo, poznań Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: 2 niezależne pokoje z dwoma balkonami i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

656 740 zł46,91 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, gustowny 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyn nad Cybiną, ul. Sarnia Szukasz nowoczesnego i urządzonego mieszkania w wyjątkowym miejscu? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40,60 m² 12 561,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bliźniąt (os. Zodiak) na poznańskich Ratajach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2001 roku z dwoma windami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 271 zł40,17 m² 12 180,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,17m2 znajdujące się na 3. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,40 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. lokal ok 34,4 m położony na 1 piętrzeokna z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,70 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, przestronne, zadbane I ciepłe mieszkanie na poznańskiej wildzie z łatwym dostępem do usług, w cichej lokalizacji (jedna z bocznych ulic dzielnicy)! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :) Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13 wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 445 zł40,45 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,45 m , zlokalizowane na 2. piętrze inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 090 zł45,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tę ofertę. Salon z aneksem kuchennym ma dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarnia

Poznań,wielkopolskie

964 000 zł66,50 m² 14 496,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w prestiżowym apartamentowcu Młyn nad Cybiną w Poznaniu Zielińcu, przy ul. Sarniej. Inwestycja usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł46 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Nowoczesne 2 pokoje w sercu Jeżyc | ul. Mylna | Nowe budownictwo Prezentujemy wyjątkowo zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie położone przy ul. Mylnej - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam do sprzedaży dwa połączone lokale gotowe do zakupu z najemcami. Doskonała lokalizacja, kamienica w centrum Poznania, ul. Głogowska, okolice Rynku Łazarskiego. Cena lokalu obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45,20 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy oryginalny apartament z klasą Centrum Poznania, ul. Piekary | kamienica z windą | wysoki standard - Poznań ul. Piekary | Centrum | 5 minut od Starego Rynku Zapraszam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentację oryginalnego mieszkania znajdującego się na poznańskiej Śródce. Jest to poddasze zaadaptowane na cele mieszkaniowe, mogące być idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy nieopodal Rynku Jeżyckiego przy ul. Słowackiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 94m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

308 056 zł42,24 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł56,50 m² 16 371,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartemet przy ścisłym centrum i terenach zielonych nad wartą Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,5 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł50,70 m² 10 648,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34,26 m² 14 156,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą | 2 pokoje | Poznań Łazarz, ul. Kolejowa Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania - Red Park, dębiec Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 13 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia