dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 114 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 139 265 zł54,85 m² 20 770,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na czwartym (ostatnim) piętrze ceglanego budynku z 2000 roku przy ulicy Szeligowskiego na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

20 764 500 zł13 843 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren o łącznej powierzchni ok. 1,4 ha położony bezpośrednio przy drodze nr 92. W sąsiedztwie zabudowa usługowo handlowa oraz mieszkaniowa. W bliskiej odległości jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł74,78 m² 14 709,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł55 m² 10 309 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65 m² 14 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 r. przy ul. Wilczak, z dwoma miejscami w hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:298 m²

Na sprzedaż dom 298 m w prestiżowej lokalizacji Poznań, ul. Kobylepole Oferuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Poznania, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł243 m² 5 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy atrakcyjny dom w dzielnicach Jeżyce, wola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł42 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Parku Chopina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 928 zł63,60 m² 11 366,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3.pokojowe 63,6m2, znajdujące się na parterze w inwestycji PREMIUM. Dodatkowo - taras z ogródkiem. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 193 zł50,07 m² 11 567,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal z dużym ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 490 zł35 m² 13 642,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni aż 35m2 z balkonem od strony zachodniej. Dwa duże okna w salonie z aneksem umożliwiają wyodrębnienie osobnej sypialni. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,40 m² 11 756,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 17-piętrowym bloku z dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,40 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł104 m² 11 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:443 m²

Nowoczesny dom, przemyślana elegancja, prywatność i komfort. Ta nieruchomość została stworzona dla osób, które wiedzą, czego chcą. Dla tych, którzy cenią przemyślane wnętrza, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł95 m² 8 389,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95.8 m3, na 1 piętrze w kamienicy na ul. Św. Marcin. Okna wszystkich wychodzą na zadbane podwórko, cisza spokój. Układ pomieszczeń: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25,33 m² 16 581,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Poznaj nową inwestycję nad Poznańską Maltą. Rodzinna Malta to trzy nowoczesne budynki składające się z 4 kondygnacji, przy ulicy Bnińskiej. Odkryj Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 880 zł50,80 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,65 m² 13 685,08 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz designerskiego wnętrza w inwestycji, która cieszy się doskonałą renomą? Wymagasz wysokiej jakości wykończenia oraz dbałości o detal? Marzysz o tym, żeby wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł52,90 m² 10 623,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,9 m , położone na Grunwaldzie, przy ul. Pogorzelskiej 4. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł81 m² 10 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł55 m² 12 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

824 682 zł47,51 m² 17 358,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z imponującym tarasem i pięknym widokiem! Zielone otoczenie i komfort! Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76,80 m² 14 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w willi "pod Platanami" - Poznań, ul. Urbanowska 11a. Wyjątkowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 76,80 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 198 zł22,60 m² 25 584 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania przy Starym Rynku, około 240 m od Starego Browaru. Nowoczesna i elegancka bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,40 m² 10 080,97 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na 11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,90 m² 10 320,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na poznańskim Piątkowie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł61,74 m² 28 328,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ścisłym centrum Poznania na sprzedaż unikalny pakiet - 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z dochodowym, świetnie prosperującym biznesem wirtualnego biura. Sprzedaż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł33,86 m² 18 989,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

407 226 zł29,58 m² 13 766,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 29,58 m , położonego w lubianej dzielnicy Poznań - Jeżyce. To doskonały wybór dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

475 858 zł35,40 m² 13 442,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 7 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 35,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł79,10 m² 8 558,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w wysokim bloku z windą na os. Tysiąclecia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 79,1m2 składają się: - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł79,40 m² 8 803,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, z funkcjonalnym układem pomieszczeń, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł157 m² 6 363,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek w znakomitej lokalizacji pod handel/ usługi/magazyn lub do rozbudowy pod mieszkania wielorodzinne. Budynek znajduje się na odrębnej działce. Opis obiektu: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,92 m² 12 044,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 43,92m2 (w tym powierzchni mieszkalnej 42,20 m2 plus.