dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 111 ogłoszeń

895 000 zł49,52 m² 18 073,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w sercu historycznego Poznania - Manufaktura Stare Miasto | ul. Bóżnicza Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 131 m² 718,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne z mpzp (budownictwo wielorodzinne) w atrakcyjnej lokalizacji Poznań Świerczewo na sprzedaż. Wgn Poznań Grunwaldzka oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

763 475 zł88,73 m² 8 604,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w świetnej lokalizacji! Tylko teraz w super cenie! Mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w czerwcu. Stara cena - 975 852zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł496 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

NA sprzedaż nieruchomość zabudowana W budynkiem wolnostojącym O funkcji usługowej W idealnej lokalizacji, z doajzdem tramwajem, pociągiem autobusem miejskim I podmiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł35,23 m² 9 083,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliżniaczej położony przu ul. Michałowo w Poznaniu. Nieruchomość ogrodzona, zagospodarowna, brama otwierana na dwie strony, miesce na trzy samochody.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł280 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:489 m²

Wyjątkowa rezydencja miejska w sercu Starego Sołacza jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania Na sprzedaż prezentujemy niezwykle rzadko spotykaną nieruchomość dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 000 zł1 253 m² 1 399,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 1253 m2 przy ul. łagowska 30 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Atrakcyjnie położona nieruchomość - w bliskim sasiedztwie Fortu IX , zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliżniaczej w całości podpiwniczonym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 860 zł31,80 m² 13 328,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowe kawalerka w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Pakiety.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł196,93 m² 12 689,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:420 m²

Gotowiec inwestycyjny z możliwością przejęcia najmu - ul. Pszenna Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy budynek o powierzchni 196,93 m zlokalizowany przy ul. Pszennej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32,53 m² 18 106,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w pełni wykończona i wyposażona kawalerka o powierzchni 32,5 m , zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,50 m² 12 024,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu idealne na start lub pod inwestycję. Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

381 520 zł25,10 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Cię inwestorze! bez prowizji, bez pcc Kawalerka inwestycyjna w sercu Rataj - idealna lokata kapitału! Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie, przy zakupie większej ilości zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do sprzedaży dom w Poznaniu , przy ulicy Malwowej 98. budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Działka o powierzchni 621m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł23,50 m² 14 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią, położona w samym sercu Poznania, przy ulicy Wierzbięcice. Możliwość parkowania dla mieszkańców. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł122 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Rezerwacja nieruchomości do dnia 20.05.2026r. Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 654 zł43 m² 11 201,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 43m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 636 zł39,89 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

446 341 zł23 m² 19 406,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 232 zł58,24 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony (wszystkie lokale wyprzedane) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł40,50 m² 12 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

9 694 000 zł26 200 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę usługową w Poznaniu tuż przy A2 (ul.Sokalska) Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego - UCHWAŁA NR LVIII/898/VI/2013(oznaczenie w planie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i wygodnym układzie pomieszczeń? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 702 zł76,06 m² 11 776,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,06m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która znajduje się w centrum kameralnego, nowo powstającego osiedla, znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 800 zł99,90 m² 10 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

4- pokojowe dochodowe mieszkanie, ładna kremowa kamienica, ul głogowska, blisko park wilsona Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł1 133 m² 1 447,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1133 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Przepiórczej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 267 zł38,59 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Własnościowe mieszkanie na nowym osiedlu - dzielnica Winogrady w Poznaniu. Mieszkanie nowe z gwarancją dewelopera. Planowany czas zakończenia budowy to styczeń 2026 roku. Pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł59 m² 16 762,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 58,93 m | wykończone pod klucz | balkon | garaż | piątkowo poznań - bez pcc Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

917 363 zł71,95 m² 12 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł69,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 69,5 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 000 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,85 m² 14 629,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny o łącznej powierzchni 47,85m2. Dwie niezależne kawalerki w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym przy ul. Firlika 7 na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 861 zł31,80 m² 13 328,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 31,8 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 189 zł28,75 m² 12 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,60 m² 9 514,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania z niestandardowym układem pomieszczeń, w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Naramowickiej 185! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł72 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego mieszkania z pełnym wyposażeniem? Cenisz sobie ciszę i spokojną zieloną okolicę? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł55,90 m² 14 758,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Evergreen przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 55,9 mkw i składają się na nią pokój.

Szczegóły ogłoszenia

640 352 zł43,71 m² 14 650,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, naramowice, stan deweloperski Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł187,09 m² 5 879,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na Podolanach (jeżyce). Ul. Wojkowskich. Działka 608m2, prostokąt. Powierzchnia domu 187,09m2 Dom składa się z 3 kondygnacji: 1) przyziemie.