dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 119 ogłoszeń

955 000 zł248 m² 3 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Biuro Nieruchomości tengo poleca do zakupu segmentu domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o całkowitej powierzchni 284 m kw, przy ul. H. Januszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 500 zł27,29 m² 12 183,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowa kawalerka zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum miasta - trasa do przystanku tramwajowego to 5 minut spacerem, bezpośredni dojazd do Centrum miasta. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 000 m² 229,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej, położonej w Poznaniu dzielnica Morasko - Radojewo - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 500 zł42,84 m² 11 776,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! Na pierwszych zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja nieruchomości inaczej inspiracja na to jak można fajnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł189 m² 8 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż szeregowiec z świetnym układem na Ogrodach # lokalizacja # Lokalizacja której nie trzeba nikomu zachwalać. Bardzo lubiane i poszukiwane miejsce dla rodzin z dziećmi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

449 934 zł38,13 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3pok mieszkanie z balkonem z wyjściem z dwóch pokoi ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,28 m² 11 054,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

- rezerwacja - Kochasz klimat jeżyckich kamienic, wyjątkowych wnętrz i nietuzinkowych projektów? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł39,16 m² 16 215,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dodatkową przestrzenią, położonego przy ul. Sielawy w poznańskich Naramowicach. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 439 001 zł90,03 m² 1 439 001 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania/ apartamentu w topowej historycznej kamienicy, wyśmienicie odrestaurowanej i w doskonałej prestiżowej lokalizacji z windą Zobacz! Uwaga, w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68,40 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta dostępna wyłącznie u nas! Szukasz mieszkania z charakterem, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania? A może interesuje Cię nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł73,08 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 578 872 zł73,48 m² 21 487,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiż i luksus Poznaj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu w historycznej tkance miasta. Ten przepiękny, dwupoziomowy apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w trakcie wykończenia według pokazanych wizualizacji przez renomowaną firmę wykończeniową. Apartament dostępny na koniec kwietnia 2026 Oferta bezpośrednio od właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł45,51 m² 13 733,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Krzyżowniki-Smochowice Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Poznania, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł108,50 m² 10 046,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż, duże czteropokojowe mieszkanie położone na Strzeszynie Greckim, ulica Owidiusza. Powierzchnia : 108,50m2, położenie : pierwsze piętro w budynku dwupiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł496 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

NA sprzedaż nieruchomość zabudowana W budynkiem wolnostojącym O funkcji usługowej W idealnej lokalizacji, z doajzdem tramwajem, pociągiem autobusem miejskim I podmiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Morasku, ulica Łysy Młyn dz. nr 200/2, powierzchnia 840 m2. Działka położona w urokliwej, bardzo kameralnej części Moraska. Usytuowana jest na delikatnym wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 824 zł91,12 m² 10 401,93 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50,20 m² 11 534 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 3-pokojowe - ul. Jaworowa, dębiec, poznań Polecam na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 839 zł60,07 m² 11 999,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Symfonia Ptasia 28 Pomiędzy ulicą Bułgarską a Laskiem Marcelińskim powstaje wyjątkowa inwestycja Symfonia Ptasia 28, łącząca nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł77,40 m² 9 198,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ul. Zacisze w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy. Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Kilińskiego, wilda, poznań Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kilińskiego na poznańskiej Wildzie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 643 zł75,69 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysokie pomieszczenia do 2,9 m potęgują wrażenie przestrzeni i lekkości. Duże, drewniane okna wpuszczają więcej światła dziennego, dzięki czemu wnętrza są jasne i pełne energii.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł713 m² 1 401,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Palacza. Powierzchnia działki : 713 m2 Cena : 999.000 zł Działka 220/18 objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł36,50 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze gotowe do odbioru! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 369 zł81,50 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 Pokoje z Loggią | Idealne dla Rodziny | 82m Komfortu! Szukasz mieszkania, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt? Prezentujemy wyjątkowo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,20 m² 10 643,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z balkonem, wc + pralnią w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   .

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 032 m² 677,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną, położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

325 800 zł18,10 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż atrakcyjny lokal z wydzieloną kuchnią, położony w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Wierzbięcice - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

"maksimum przestrzeni, minimum kompromisów - N172" Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? To mieszkanie łączy w sobie nowoczesną architekturę z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 076,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku w Poznaniu, w rejonie ulicy Klaudyny Potockiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł235 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - jeżyce/wola - 235 m , działka 303 m Do generalnego remontu | Potencjał aranżacyjny | Cicha okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 300 zł27,19 m² 14 060,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem 27m2 w super lokalizacji przy ulicy Sikorskiego na Wildzie! Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze budynku od strony północnej, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 365 zł69,96 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena: 9 625 zł/ m2 Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 69.96 m2 z ogródkiem i 2 balkonami ( wysoki parter) w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, dwustronne o powierzchni 42 m , położone w świetnie skomunikowanej części Poznania Górczyn (dzielnica Grunwald). Najważniejsze.