dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 122 ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego, znajdującego się na os. Piastowskim (rataje). Mieszkanie znajduje się na I piętrze w wysokim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 773 zł41,06 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolny od zaraz dom wolnostojący z pokaźnym ogrodem. Dzielnica Zieliniec, ulica Górska 3. Obiekt przygotowywany pod kwatery pracownicze (standard: do wejścia) lub na własne cele mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 714 400 zł2 088 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 2100m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 316 zł43,71 m² 13 184,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,86 m² 11 473,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,86 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą z 2024 roku, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 250 zł73,65 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 20 Mieszkań - Silny Potencjał Inwestycyjny Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak pcc = natychmiastowy zysk na wejściu Brak podatku pcc oraz prowizji to realna przewaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 370 zł73,01 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na Osiedlu Przyjaźni w wysokim bloku z windą, na 10. piętrze. Mieszkanie jest po remoncie - w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł175 m² 14 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Poszukujesz nieszablonowej, wyróżniającej się stylem nieruchomości z segmentu Premium? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji w Poznaniu z dostępem do lasu, jeziora czy rzeki? Oferta nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 860 zł209 m² 7 157,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe Poznań, ul. Kossaka 20 Powierzchnia: 84,80 m + 11 m poddasza Piętro: 4/4 (ostatnie)- cisza i spokój Budynek: kameralna kamienica z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego w pełni urządzonego mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł40,45 m² 16 687,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokoje Ostatnie piętro Widok na miasto Piątkowo Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,45 m , zlokalizowany na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 022 zł70 m² 9 171,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe - powierzchnia 70m2 z dwoma balkonami od stron sypialni oraz salonem z aneksem kuchennym z małym ogrodem. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł64,51 m² 5 270,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z dużym potencjałem - idealny pod biuro lub gabinety Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o uniwersalnym przeznaczeniu, doskonale sprawdzający się jako: biuro, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,50 m² 8 483,66 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duże 3 pokojowe mieszkanie Z loggią rataje Oddzielna kuchnia | Przestrzeń dla rodziny | Widok na zieleń Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76,5 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 800 zł37,88 m² 11 663,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum miasta - trasa do przystanku tramwajowego to 5 minut spacerem, bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł71,88 m² 14 593,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskim Grunwaldzie ciesząc się obłędnym mieszkaniem oraz Laskiem Marcelińskim, który znajduje się tuż obok! Kibicujesz Lechowi Poznań? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam Na sprzedać dom jednorodzinny położony na ul. Sanockiej w Pokrzywnie - miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Poznaniem. Budynek z przełomu lat 70/80 utrzymany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 500 zł113 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z czterema balkonami w nowoczesnej willi miejskiej! pcc 0% | Prowizja 0%! stara cena 1499 000zł! nowa cena 1412 500zł Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,92 m² 14 521,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, pięknie wykończonej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

631 300 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 59m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 847 zł39,29 m² 17 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum: twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł71,85 m² 15 128,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu z loggią, położonego przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu, w rejonie Łaciny i Rataj. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka Budowlana o powierzchni 902 m2, położona w Poznaniu, przy ul. Nad Różanym Potokiem. Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego dwulokalowego. Na działkę zostały wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł43,91 m² 15 144,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na Sprzedaż Apartamenty o Wysokim Standardzie Wykończenia o różnych metrażach , Ta Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł237 m² 5 168,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 9 maja między 13:00 a 17:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na sprzedaż funkcjonalny, duży dom typu bliźniak z ogrodem w Smochowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,90 m² 10 011,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie na os. Wł. Łokietka w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 84,90 m2 znajdujące się na drugim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł250 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Blokada nieruchomości! Dom wolnostojący Nowe Miasto, na działce 1350m2. Budynek kryty dachówką ceramiczną rozbudowany po remoncie (nowa fotowoltaika), ocieplony w 2019r. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,32 m² 15 159,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 088 zł71,18 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł95,10 m² 10 042,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m , zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 740 zł27,22 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,22 m , położona w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w kamienicy po.