dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 237 ogłoszeń

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, ul. Mylna wygodne mieszkanie do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego lokalu o powierzchni 45 m , usytuowanego na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do najmu komfortowy a zarazem przytulny apartament. Lokalizacja w Poznaniu przy ulicy Janusza Meissnera 2 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,73 m2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji - wynagrodzenie pośrednika opłaca właściciel! Zapraszam Państwa na prezentację bardzo zadbanego, w pełni umeblowanego mieszkania położonego w wysokim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²111,60 m² 6 696 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pkp S.A. oferuje do wynajęcia lokal położony na Antresoli w budynku Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu, w nowym dworcu pkp, w sąsiedztwie Galerii Avenida i dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 2200 zł jednorazowo) Poznań -os. Rzeczypospolitej Mieszkanie 77 m2- położone na 9 piętrze os. Rzeczypospolitej 14 3 niezależne pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu biuro o pow. ok. 55 mkw w kameralnym budynku biurowym na Górczynie. Budynek znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji ze względu na bliskość komunikacji publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w budynku na osiedlu Lecha na poznańskich Ratajach. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dolna Wilda - Kompaktowa kawalerka 30m2, która ma wszystko. Gorąco polecamy do wynajęcia gustownie wykończoną kawalerkę z wydzielona strefą sypialnianą przy ul. Dolna Wilda w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²400 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy magazyn z biurem o powierzchni całkowitej 340 m2 /ok. 280 m2 magazyn,60 m2 biuro i komunikacja, węzeł sanitarny .Powierzchnia dostępna bezpośrednio z rampy. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Ziębickiej w Poznaniu (grunwald). Możliwość korzystania z: -kuchnia z jadalnią (meble kuchenne ze sprzętem agd- lodówka, zlew, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam na wynajem przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych części Poznania - na Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²238 m² 3 332 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,70 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Piątkowskiej 78 na poznańskich Winiarach. Wysoki standard wykończenia łączy elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ваша нова домівка чекає на Вас! Уявіть собі: ви відчиняєте двері та потрапляєте у світлу, затишну квартиру, де все.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²61 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja ,parter, jeżyce. Funkcjonalny lokal składający się z czterech pomieszczeń ,węzła sanitarnego / prysznic z wc /.Lokal klimatyzowany ,ochrona monitoring. Dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²32,80 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu pomieszczenia biurowo-usługowe w atrakcyjnej cenie i lokalizacji.! cena za m2 = 45 zł netto bez dodatkowych opłat! Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo produkcyjna. Obiekt zlokalizowany w pobliży autostrady i wylotu trasy do Katowic. Do wynajęcia moduły o powierzchni 50m2 i 144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł900 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną na Kotowie w Poznaniu. Hala namiotowa o pow.900 m2 i wymiarach: 45 m x 20 m, wysokości w kalenicy 6 m, wysokości bocznej 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²50 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym Adres: ul. Kopanina, grunwald/górczyn, poznań Powierzchnie: od ok. 30 m do 430+ m (możliwość łączenia modułów) O budynku: nowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²15 m² 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem klimatyczny lokal biurowy przy najbardziej prestiżowej ulicy w Poznaniu - ul. Paderewskiego. Lokal znajduje się w kompleksie budynków Bazaru Poznańskiego, który jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,50 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Marcelinie, znajdujące się na 5 piętrze w budynku uznanego poznańskiego dewelopera Ataner. Na powierzchni 38,5 m2 znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam dom wolnostojący o pow 280m2na działce o pow 900m2 pietrowy, ( możłiwośc powiększenia działki) posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki , 2 -w-c, podpiwniczony, na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

4 158 zł189 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany, doststęp.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną dla dzieci lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku, studio Beauty!.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²40 m² 2 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,69 m² 93,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 26,69 m - ul. Garbary 43a, poznań (przy Starym Rynku) nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem pokój z aneksem + korytarz: 22 m kuchnia: pełne, nowe agd wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe mieszkanie 4-pokojowe w Poznaniu. Idealne na komfortowy najem lub reprezentacyjną siedzibę firmy. Wyjątkowa nieruchomość na wynajem, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poznań ogrody gabinety lekarskie Do najmu komfortowe gabinety lekarskie dla internisty, gastrologa, kardiologa, dermatologa, ortopedy, okulisty, chirurga ,laryngologa, onkologa, pulmonologa, urologa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w urządzonym mieszkaniu czteropokojowym na osiedle B. Chrobrego, 2 piętro. Mieszkanie 63m2 składa się z pokoju ca 10m2, kuchni, łazienki i osobnego wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W nowoczesnym, klimatyzowanym budynku od lat kojarzonym z branżą medyczną, oferuję na wynajem elegancki gabinet dla lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²330 m² 17 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową przestrzeń biurową o powierzchni 330 m , usytuowaną na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji - w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²700 m² 43 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny biurowiec na terenie parku biurowo-magazynowego Poznań- górczyn. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z każdą częścią miasta i trasami wylotowymi z Poznania A2, s11,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 250 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia teren bezposrednio przy trasie S11. Czytelny adres, teren widoczny z trasy. Teren ogordzony, oświeltony. Plac utwardzony kostką betonową. Możliwość wynajęcia biura o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Przedmiotem oferty jest przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 456m2 - na pierwszym pietrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł200 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:287 m²

Do wynajęcia duży dom, w zabudowie szeregowej (skrajny budynek) z garażem, 2 tarasami i zielonym ogródkiem na os. Bajkowym przy ul. Solskiego. # spokojna okolica # ogródek # 2 tarasy #.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu uam oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 60 m2 , Stary Grunwald , ok. ul. Ostroroga. Lokalizacja Lokal biurowy ( lub usługowy ) w przyziemiu willi w b. dobrym stanie i prezencji. Niezależne wejście do lokalu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku jednorodzinnym na Poznańskim Antoninku ( Miłostowie ), przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

42,30 zł/m²85,10 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 85,1 m , położony na pierwszym piętrze kamienicy u zbiegu ulic Św. Marcin i Wysokiej. To propozycja dla osób szukających funkcjonalnej.