dowolna

Działki budowlane Poznań - Ogłoszenia sprzedaży działek

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

700 000 zł1 250 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m2 w super lokalizacji Poznań, pokrzywno. Działka z dużym potencjałem, z warunkami zabudowy (budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 201 m² 549,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy piękną działkę budowlaną na ulicy Przytulnej w Poznaniu Działka budowlana o powierzchni 1201m2 pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Teren płaski , niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 000 m² 229,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej, położonej w Poznaniu dzielnica Morasko - Radojewo - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 032 m² 677,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną, położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

875 000 zł487 m² 1 796,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 487m2 ,narożnikowa, kształt kwadratu, położóna w spokojnej ulicy w pobliżu Panoramy, doskonale skomunikowana, w pobliżu szkoły, markety, linia autobusowa, pętka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 757 m² 540,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna poznań szczepankowo | 1757 m | pum do 569 m I Wydane wz Szukasz działki w granicach Poznania pod dom, bliźniaka lub siedzibę firmy? Na sprzedaż działka 1757 m w.

Szczegóły ogłoszenia

4 773 000 zł12 900 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę usługową w Poznaniu tuż przy A2 (ul.Sokalska - zjazd Krzesiny) Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego - UCHWAŁA NR.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł500 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wolna od prowizji biura. Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - 2 działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł1 460 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł1 056 m² 660,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 056 m , położona w jednej z najbardziej malowniczych części Poznania Morasku, przy ul. Szklarniowej. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł20 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przygotowany projekt inwestycyjny obejmujący teren o łącznej powierzchni ok. 20 000 m , zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 424 m² 365,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? A może chcesz mądrze zainwestować kapitał w grunt? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmi tak - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł642 m² 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 642 m , położona w dzielnicy Wola w Poznaniu, z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 250 m² 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrową Front 27 m. kształt prostokąta, teren płaski Warunki zabudowy były wydane przed.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł417 m² 1 474,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W doskonałej lokalizacji na podolanach bez pcc! Polecam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji na Podolanach z ogrodem od południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 131 m² 718,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne z mpzp (budownictwo wielorodzinne) w atrakcyjnej lokalizacji Poznań Świerczewo na sprzedaż. Wgn Poznań Grunwaldzka oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 000 zł1 253 m² 1 399,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 1253 m2 przy ul. łagowska 30 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

8 760 990 zł41 719 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z wz) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

4 286 000 zł3 297 m² 1 299,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 3300m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim! Działka budowlana z mpzp położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkw ustawienie- wschód/ zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł537 m² 1 396,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Poznań, ul. Unisława | 537 m | media Działka położona w spokojnej i zielonej części Poznania Antoninek, przy ul. Unisława. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 221 m² 2 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł960 m² 885,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

905 400 zł1 509 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł854 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 107 obręb Ławica miasto Poznań Działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 989 zł713 m² 841,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** przedsprzedaż ** ** 0% prowizji ** ** 0% pcc ** Poznaj wszystkie zalety lokalizacji na filmiku promującym inwestycję. Nowa oferta na rynku, działki budowlane w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 660 m² 601,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka wymarzony dom, okolica jaśkowiaka, front 30 M, mpzp, polecam! Wyjątkowo ładną działka rezydencjonalna, pięknie położona w cichej okolicy, wśród nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

554 760 zł1 206 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł1 036 m² 866,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 działki 158/3 -663m2 +działka 158/4-373 m2 razem tworzą całość o powierzchni 1036m2 Poznań ul.Ochota 8 ,dostępne wszystkie media więcej info tel.   Niniejsze ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł483 m² 2 277,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Poznań, ul. Tadeusza Rejtana 1b. Powierzchnia: 483 m . Kształt: trapez (front: 25,8 m, głębokość: 22 m). Zabudowa: budynek gospodarczy ok. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morasko

Morasko,Poznań

700 000 zł1 001 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Poznań, ul. Morasko Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 221, położona w północnej części Poznania, przy ul. Morasko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morasko

Morasko,Poznań

700 000 zł1 001 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Poznań, ul. Morasko Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 220, położona w północnej części Poznania, przy ul. Morasko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Minikowo,Poznań

660 000 zł1 134 m² 582,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Grunwald,Poznań

3 700 000 zł1 756 m² 2 107,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość o łącznej powierzchni 1 756 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

 

 

Morasko,Poznań

664 020 zł1 073 m² 618,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka gruntu (nr geodezyjny 227/125) o powierzchni 1073 m2, położona przy ul. Morasko nr 48 (dzielnica administracyjna: stare Miasto, podzielnica: morasko).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij