dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

529 000 zł39,43 m² 13 416,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem o pow. 39,43m , położone na parterze w niskim bloku z windą przy ul.Jasielskiej. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości quality prezentuje przestronny lokal usługowy dostępny za odstępne, zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznych i ruchliwych części Poznania - na Garbarach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 382 500 zł340,54 m² 9 932,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 340,54m2 usytuowany na parterze w budynku z 2012 roku przy ul. Górczyńskiej. Piętro 0/11. W lokalu obecnie funkcjonuje przedszkole oraz klub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarazerwowana Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w doskonałej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu głogowska/hetmańska. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł360 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w Poznaniu przy ulicy Szczepankowo (dzielnica Nowe Miasto). Dom o powierzchni całkowitej ok. 360m2 na działce o powierzchni 1618 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe gotowe mieszkania w cenie już od 403 383 zł (31m2 - 60m2) przy ulicy naramowickiej/lechickiej.Na terenie osiedla znajduję się Dino i Biedronka.Przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł457 m² 1 170,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 457 m2 ( nr działki 13/35 ) przy ulicy Hallera w Poznaniu. Działka nadaje się pod : - własne biura i magazyny - warsztat samochodowy -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,53 m² 17 983,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- wieża Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł51,42 m² 16 822,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garderobą, w standardzie deweloperskim, pomalowanymi na biało ścianami, położone na 3. piętrze apartamentowca w nowej inwestycji Cavallia.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł326 m² 5 092,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż okazały wolnostojący dom położony w centrum Poznania, przy spokojnej ulicy. Dom po generalnym remoncie, bardzo zadbany i starannie wykończony. Dom idealny dla jednej jak.

Szczegóły ogłoszenia

635 900 zł63,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63,6 m2, na 4 piętrze, w niskim bloku. Blisko pst(poznański Szybki Tramwaj) oraz galeria Pestka. Mieszkanie po remoncie, czeka na nowych właścicieli! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowiec 600 m2, poznań Podolany, działka 1244 m2 Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy położony w Poznaniu, podolany (ul. Omańkowskiej). Idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł34 m² 13 617,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł139 m² 5 683,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa blizniaka z lat 60-tych. Dom do remontu kompleksowego. Budynek jest juz pusty, bez mebli, przygotowany do remontu. Płytki w łazience/wc juz skute, boazeria w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł96,85 m² 15 487,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,85 m , położony na parterze w budynku z 2021 roku przy ul. Mickiewicza 17. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 022 zł70 m² 9 171,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe - powierzchnia 70m2 z dwoma balkonami od stron sypialni oraz salonem z aneksem kuchennym z małym ogrodem. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37,91 m² 11 342,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,91 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,51 m² 15 106,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m w sercu poznańskich Jeżyc. Świetna lokalizacja, cisza w mieszkaniu i gotowość do wprowadzenia - to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,90 m² 13 311,04 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojową kawalerkę położoną na 6 piętrze w wysokim, 12 piętrowym bloku przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 29,9 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł220 m² 13 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy [z użytkowym poddaszem] wolnostojący o pow. 220m2, na działce 700m2 położony na Grunwaldzie. Budynek z cegły, ocieplony z wolnostojącym z garażem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,12 m² 10 769,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

I możliwość wykończenia pod klucz I Idealne inwestycyjnie I Zrewitalizowana piękna kamienica I Wartostrada, stare Miasto I Gotowa, pełna dokumentacja Oferowane mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 644 956 zł77,96 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! zostań właścicielem >legendy<! gotowe do wprowadzenia się już teraz! Nie pobieram prowizji od klienta 0%.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł1 702 m² 1 022,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

29 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Wyjątkowa i piękna inaczej nieruchomość, ostatnia! Przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł660,65 m² 3 328,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna u zbiegu ulicy Gostyńskiej i ulicy Śmigielskiej, składająca się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186 m² 6 446,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Dzień otwarty ze specjalną ofertą cenową już 28 kwietnia godz. 17:00-19:00 - szczegóły telefonicznie możliwe ustalenie innego dogodnego terminu wizyty. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni domek! smochowice- kameralny segment szeregowca, z ogrodem, słoneczny południowy taras, miejsca parkingowe Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ? Domek 4.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł44,12 m² 20 965,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny, położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Półwiejskiej 47. Niepowtarzalny widok z czwartego (przedostatniego) piętra budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat 30.000 zł Nowa cena: 409.000 zł Jedyna sztuka na Inwestytcji! OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM PREMIUM BRAK PCC | BRAK PROWIZJI | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł69,30 m² 11 673,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie z dużym tarasem, zamiast balkonu. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Naramowicach, przy ul. Rubież, w miejscu cenionym za zieleń, pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł167 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 800 zł66 m² 10 981,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,02 m² 10 785,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania? Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł460 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

989 000 zł231,85 m² 4 265,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący + Garaż/warsztat z kanałem + budynek/lokal użytkowy Szukasz przestrzeni dla rodziny, firmy lub pod inwestycję? Ta nieruchomość ma w sobie ogromny potencjał! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 191 zł40,04 m² 12 667,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71,75 m² 8 348,43 zł/m²

 

Piętro:-