dowolna

Mieszkania do remontu Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

749 000 zł59 m² 12 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego na cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Łokietka w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Poznania w widokiem na park. metraż po podłodze to ok 83m2 odliczając skosy powierzchnia 70m2 Niewątpliwym atutem ne pewno.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł50,70 m² 10 648,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł76,21 m² 6 692,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Poznaniu - idealną dla osób ceniących funkcjonalność i potencjał. Dodatkowo, biuro posiada ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł43,30 m² 9 122,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Klonowej na Dębcu w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,40 m² 10 080,97 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na 11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2pokojowego mieszkania z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni ok 56m2 na w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Nowym Mieście na osiedlu Piastowskim o powierzchni 37m2 Położone na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

uwaga! fotki robocze super lokalizacja, duże mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu na przeciwko gazowni przy ulicy Grobla w Poznaniu lokalizacja Blisko centrum do Starego Rynku 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone na parterze budynku z 1998 roku przy ul. Roboczej w Poznaniu. Lokal posiada dwa niezależne wejścia - jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,80 m² 14 950,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zdjęcia przedstawiają wizualizacje poglądowe. Mieszkanie wymaga remontu wizualizacje pokazują możliwy efekt po jego wykonaniu. Zapraszam do zapoznania się wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 52 m | duży taras | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań Centrum Cena: 700 000 zł 13 461,54 zł/m Taras unikat na Chwaliszewie Duży, prywatny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł95,50 m² 8 785,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Galileusza, usytuowanego na parterze w 11-piętrowym wysokim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości quality ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,92 m² 14 521,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, pięknie wykończonej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,17 m² 10 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa ekonomiczne pokoje blisko tramwaju - naramowice Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w 1-piętrowym wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł43,63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68,40 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta dostępna wyłącznie u nas! Szukasz mieszkania z charakterem, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania? A może interesuje Cię nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Szukasz komfortowego mieszkania z ogrodem i dodatkową przestrzenią, która może pracować na Ciebie? Ta bezczynszowa nieruchomość przy ul. Czwartaków w Poznaniu to połączenie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 000 zł139,49 m² 8 000,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Kamienica, mieszkanie / loft/ loggia + balkon, piwnice 2 szt, ul wierzbięcice - okazała kamienica, cicha lokalizacja Oferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 mkw )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka do remontu Poznań, nowe miasto ul Gluszyna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m , położona w doskonałej lokalizacji Poznań, nowe Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł104,14 m² 5 185,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny nr 1 przy ul. Sowińskiego 2a w Poznaniu. |Nieruchomość| - Mieszkanie położone jest w suterenie budynku mieszkalnego czterolokalowego; -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wichrowe Wzgórze,Poznań

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego bloku na os. Wichrowe Wzgórze 35 w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 65 m z dodatkową piwnicą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

500 000 zł38 m² 13 113 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone zaledwie 300 metrów od Park Cytadela. Lokal znajduje się w kameralnym budynku z lat 50./60., W budynku wydzielono trzy niezależne mieszkania. Nieruchomość ma układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

503 000 zł44 m² 11 510,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poznań/rataje osiedle piastowskie Do sprzedaży funkcjonalne,ustawne mieszkanie o pow.43,70m2 zlokalizowane na 7piętrze /10 piętrowego bloku ,na Osiedlu Piastowskim. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

789 000 zł89 m² 8 870,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie z balkonem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w centrum poznańskich Jeżyc. Mieszkanie Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88,95m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

540 000 zł65 m² 8 320,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,9 m z czterema niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią, zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łotewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

650 000 zł77 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne, 77 metrowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze wysokiego bloku w centralnej części poznańskich rataj - na os. Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

358 000 zł38 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w Poznaniu, na Jeżycach, w kamienicy przy ul. Staszica. Lokal składa się z dużego pokoju z osobną kuchnią, łazienki oraz korytarzu, wysoki sufit.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

349 000 zł47 m² 7 438,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezależny, dwukondygnacyjny budynek zlokalizowany w sercu Jeżyc, przy ul. Staszica. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, zielonym dziedzińcu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

459 000 zł42 m² 10 871,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż/zamianę mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na poznańskich Jeżycach (ul. Przybyszewskiego). Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

299 000 zł36 m² 8 236,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 36,3m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

680 000 zł89 m² 7 623,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 61m2, położone na drugim piętrze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

560 000 zł64 m² 8 818,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 7. piętrze w zadbanym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

430 000 zł48 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Dębcu przy ulicy św. Szczepana 5. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

569 000 zł67 m² 8 507,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym potencjałem aranżacyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Wildy. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 8 995,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwu- pokojowe przy ul. Górczyńskiej. Ładny funkcjonalny układ pomieszczeń - oba pokoje i kuchnia - niezależne wejścia. Mieszkanie do remontu. Wymienione instalacje.