Mieszkanie, ul. Bolka

Bolka, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

  • 735 000 zł
  • 58 m²
  • 12 672,41 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Brojerska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bolka

Bolka, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

735 000 zł

58 m²

12 672,41 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bolka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

735 000 zł 58 m² 12 672,41 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-23 | 10:00 - 13:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Dzień pokazowy

23 maja 2026
od 10:00 do 13:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 735 000 zł (12 672,41 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 670 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Truedom NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: E/5/2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam na Dzień otwarty mieszkania, który odbędzie się 23.05.2026r. (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00.
Aby zapewnić komfort i możliwość indywidualnego obejrzenia nieruchomości, proszę o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie.

Do zobaczenia!
Ewa:)

Szukasz nieruchomości, która łączy nowoczesny komfort, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. (...)

Agent

Ewa Brojerska