dowolna

Działki budowlane Poznań - Ogłoszenia sprzedaży działek

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

599 000 zł608 m² 985,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Poznaniu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 067 200 zł2 176 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana, poznań, umultowo. Działka usytuowana jest nad Jeziorem Umultowskim, kończąca się nad samą linia brzegową. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 354 m² 731,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż bardzo dobrze położoną działkę w Poznaniu, na Kotowie na ulicy Sąsiedzkiej o powierzchni całkowitej 1354m2. Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł776 m² 837,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m2, położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł991 m² 479,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m2 na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych w poznańskiej części Kiekrza. W ulicy dostęp do mediów: wody i prądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Real Estate Royal Solutions Poznań Poznań, morasko, ul. Huby Moraskie 7. Sprzedam działkę budowlaną, w trakcie podziału usytuowaną na poznańskim Morasku. Powierzchnia: 1282 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 148 zł712 m² 842 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica naramowice. Idealne miejsce na Twój nowy dom w otoczeniu natury. Przedsprzedaż - Kupujący nie płaci podatku pcc! Oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł2 752 m² 2 053,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt w Poznaniu przy ulicy Smoluchowskiego 7, dz. nr 1/6 Powierzchnia: 2752 mkw., Stan prawny: Własność. Teren zabudowany obiektem o przeznaczeniu usługowym (ok. 1500 mkw., co stanowi 55%.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w lokalizacji Poznań, osiedle Kwiatowe, ul. Krokusowa (grunwald / Junikowo).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł849 m² 2 944,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w okolicach ulicy Litewskiej w Poznaniu, 849 m2. Nr działki 9/1. Plan zagospodarowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, uchwała Nr L/909/VIII/2021.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł5 662 m² 468,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja! - działka 5662 m2 na poznańskich Krzesinach cena: 2650.000 ( do negocjacji ) MEDIA: prąd, woda Nieruchomość gruntowa bez MPZP stanowi doskonałą propozycję dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł600 m² 798,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: działka budowlana w Poznaniu - Smochowicach nieopodal rekreacyjnych terenów Jezior Rusałka i Kierskie, z dobrym połączeniem z Centrum, przy cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł388 m² 2 853,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu działki budowlanej położonej przy ul. Drzymały jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Poznania. Lokalizacja premium.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł1 292 m² 901,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlana o pow. 1291m2 szer. 33m z planem zagospodarowania przestrzennego ( pod dom wolnostojący ,może być dwulokalowy) na Morasku, obok nowych domów,media prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 760 zł1 650,60 m² 848,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Morasko, poznań działka nr 219/100 Możliwy podział działki na trzy odrębne (zgodnie z mpzp min. 1400 m2) Wyjątkowe miejsce na jedyny w swoim rodzaju projekt.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł748 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 748 M2 Z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący na winiarach/winogradach ul. Przyłuskiego (działka na końcu ślepej, spokojnej ulicy) działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł497 m² 1 587,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy Rezerwacie Żurawiec | cicha, zielona okolica i pełen dostęp do infrastruktury miejskiej | Blisko komunikacji (pst) | Niewielki dom z tyłu działki - z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 031 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łysy Młyn na Morasku w Poznaniu. Działka nr 200/6 o powierzchni 1031 m2, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł1 200 m² 1 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 17, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

8 893 500 zł5 929 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o powierzchni ok. 0,6 ha, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w Poznaniu Krzyżownikach. Działka jest nieco oddalona od drogi nr 92, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł9 000 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Starołęka ul. Minikowo. Lokalizacja Na terenie zabudowanym budynkami jednorodzinnymi , przy ulicy asfaltowej , vis a vis tereny nie zabudowane. Spokojna lokalizacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł9 852 m² 201,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka przy ul. Szczepankowo 169 Działka położona jest w dzielnicy Spławie, która dzięki zabudowie jednorodzinnej przekształca się z terenu o typowo rolniczym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 000 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie blisko centrum? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na Morasku, przy ul. Lewandowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

914 250 zł3 657 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod mały magazyn! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną cenowo i lokalizacyjnie działkę pod zabudowę magazynową w Poznaniu, tuż przy A2 w obrębie Krzesiny. Możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł5 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 5200m2 szer. 100m działka nieogrodzona przy asfaltowej drodze, media prąd woda, gaz w ulicy przy działce.Działka budowlana( nadaje się pod mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 950 zł1 200 m² 374,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa Działka Budowlana w Poznaniu. Atrakcyjna cena! Idealna dla osób chcących zamieszkać w sąsiedztwie natury i stworzyć swoją własną oazę spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 252 m² 958 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży wyjątkową działkę, położoną na poznańskim Szczepankowie. Media. Front około 22m. Opłotowana. Pięknie zadrzewiona. Sąsiedztwo z niską zabudową. Przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł822 m² 912,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł1 166 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń na Twój dom | Radojewo, poznań | 1166 m | Przy lesie, z mediami Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od zapachu lasu i ciszy? Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 736 m² 274,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka Poznań, junikowo, ul. Wołowska - 2736 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2736 m?, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 400 zł1 426 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnym miejscu w Poznaniu? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje wymagania. Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną nr 1772/3 o pow. 1426 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 718 m² 576,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana 1718 m w prestiżowych Smochowicach - z pełną infrastrukturą, pozwoleniem na budowę i rozpoczętą inwestycją. Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

723 120 zł1 572 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną ,w studium w planach miasta Poznania pod zabudowę jednorodzinną o pow. 10000m2 położona na Morasku. Uzbrojenie w drodze głównej, dojazd wyznaczony na planach.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną powierzchni 1209 m2 położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu tj. na Podolanach. Ta oferta jest skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł2 100 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania nowa ikona poznania Centrum miasta ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m Możliwy pum: nawet 7 000 m2 To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 424 m² 365,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? A może chcesz mądrze zainwestować kapitał w grunt? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmi tak ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej. Teren jest w mpzp uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł2 054 m² 1 097,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Las | 2054 m | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku. To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem.